menuordersearch
soghatkavir.com

دوشیره عناب و زرشک

لگوی سایت
پیشنهاد ما
دوشیره عناب و زرشک
تصاویر
بیشتر
دوشیره عناب و زرشک
(0)
(0)
دو شیره ترکیبی عناب و زرشک خانگی(155گرمی) - موجودی: 284
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
دو شیره ترکیبی عناب و زرشک خانگی(155گرمی)
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
39,000 تومان
معرفی اجمالی

دو تا از سوغات اصلی و استراتژیک بیرجند زرشک و عناب است و بسیار برای کبد چرب موثرند. خیلی از کشاورزان آن منطقه استفاده صحیحی از این دو محصول که از لحاظ درجه بندی کیفیت در رده دوم قرار دارند نمی‌کنند و بعضا مورد حمله آفت ها قرار می‌گیرند. ما به این نتیجه رسیدیم زرشک و عناب هایی که امکان استفاده شان وجود دارد و از درجه دو کیفیت برخوردارند را به بهترین نحو ممکن بهره گیری نماییم. نعمت خداوند را باید استفاده کرد و از خواص شگفت انگیزشان بهره برد و اگر این چنین شود کار بزرگی اتفاق افتاده است. اکسیر کبد متشکل از دو عصاره یا همان دوشیره زرشک و عناب است که بصورت خانگی تهیه شده.

در کارگاه خانگی چندین نفر زن و مرد زحمت کش مشغول به کار هستند که چشم امیدشان به حمایت های مشتریان بوده تا این محصول کاملا ارگانیک و جدید به مرحله تولید انبوه برسد و حتی زمینه صادرات آن محقق شود. این عصاره ها با اطمینان کامل خالص و بهداشتی تولید می‌شوند و بسیار موثر در درمان بیماری ها به روش خانگی خواهد بود. ما این محصول را در بسته بندی های کوچکتر آماده کردیم تا هزینه درمان و تعدد خرید برای همگان محقق و سهیلتر باشد. معمولا هر ظرف 140 گرمی این اکسیر طی یک الی دو هفته مصرف می‌شود و دوره درمان این دارو بین یک الی سه ماه زمان می‌برد.

خواص

درمان کبد چرب
مصفای خون
افزایش ایمنی بدن
ملین
کاهش چربی خون
کاهش فشارخون
کاهنده وزن
ضد سرطان
آرام بخش اعصاب و ضد استرس
مناسب دستگاه گوارش و کیسه صفرا

درمان کم خونی

مضرات

مصرف این محصول برای اشخاصی که فشار خون پایینی دارند با احتیاط توصیه می‌شود زیرا موجب کاهش فشار خون چشم گیری می‌شود. بنابراین در خوردن میزان روزانه این معجون زیاده روی نشود.

طریقه مصرف

قبل از مصرف هربار اکسیر، قوطی را کاملا تکان داده تا دو عصاره به خوبی قاطی شوند.

برای پایین آوردن چربی کبد و چربی خون سه وعده صبح ،ظهر،شب بعد از وعده غذایی یک قاشق چای خوری همراه یک لیوان آب میل شود. دقت شود آب سرد به خودی خود موجب آسیب زدن به کبد خواهد شد.

برای کاهش فشار خون یک وعده روز مثلا صبحانه یک قاشق چای خوری بعد از وعده غذایی میل شود.

البته از آنجایکه زرشک و عناب بسیار میوه های پر خاصیتی هستند دوز مصرفشان کم زیان بوده و قابل تنظیم است علی الخصوص در خصوص درمان فشار خون و یبوست.

نحوه نکهداری

- عصاره ها به دلیل جوشیدن فراوان کاملا میکروب کشی و استریل می‌شوند ومی بایست در قوطی در بسته و در محیط با دمای متعادل یا سرد و دور از نور نگهداری شوند.

- دقت شود به داخل قوطی آب و رطوبت وارد نشود زیرا امکان کپک زدن یا فساد بوجود می‌آید.

- درب قوطی پس از هر بار استفاده محکم بسته شود تا هوا به محلول داخل آن نرسد.

- پس از باز شدن پلمپ درب قوطی حتما در یخچال نگهداری شود.

آدرس فروشگاه حضوری :
کرمان - بلوار آیت ا... صدوقی(جاده تهران) - بلوار ایثار(شهدای زغالسنگ) - ایثار27 - انتهای خیابان - خیابان یاقوت - حدفاصل یاقوت 5و7
کد پستی : 7617945644
تماس با پشتیبانی : 09158677221
WhatsApp: 09162786456
تلفن فروشگاه : 32123205 - 034instagramwhatsuptelegram
عرضه سوغات کمیاب و مرغوب سه استان کویری همجوار کرمان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان