menuordersearch
soghatkavir.com

درباره ما

لگوی سایت
جستجو
(10)
(4)
درباره ما

از کجا و چگونه شروع کردم ؟

بنده محسن آزارش متولد زاهدان، دارای تحصیلات کارشناسی عمران و مدیر فروشگاه هستم. شرایط شغلیم به گونه ای بوده که مدت مدیدی را در هر سه استان همسایه کویری مشغول به فعالیت های عمرانی سپری کردم و در زمانهای فراغتم مشغول به کشف تحفه های ارزشمند و معرفی آنها به دیگران شدم. اینگونه بود که فروشگاه سوغات کویر در اردیبهشت سال 1396 متولد شد.

ماموریت کسب و کارم چیست ؟

با بهره گیری از تکنولوژی روز، بعد مسافت رو برای مخاطبان کم کنیم و انگار که ایشان با همراهی در این فروشگاه، سفری با خاطره های خوش به این سه استان کویری همجوار کرده و به سوغاتی های خاص و کمیاب این مناطق دسترسی داشته و آنها را با امنیت و سهولت کافی خرید نمایند. نتیجتا آنان را از مخاطرات و خستگی های سفر نیز فارغ و سعی در فراهم آوری نیازهای ایشان درب منزل نماییم.

چه کسانی در کسب و کارم دخیل هستند؟

فعلا یک لشکر سه نفره هستیم و با امید و توکل، تو این سال ها برای رسیدن به رسالتمان مخالف جهت تهدید های کسب و کار در حال تکاپو و شکوفایی هستیم.

چرا کاربران فروشگاه باید من را انتخاب کنند ؟

مصرف برخی سوغاتی ها در سه استان کرمان، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی، آنقدر زیاد و به کرات است که تبدیل به عادت و در فرهنگ مردمان آن مناطق ریشه دوانده است، اگرچه شاید خاستگاه آن اجناس شهر یا کشوری دیگر هم باشد اما این مردمان آنها را سوغات خود می‌دانند و برایشان با اهمیت است. در لا به لای این سوغاتی های کویری، کالاهایست که در کشور کمیاب و فروشگاه ما سهولت دسترسی به آنها را فراهم نموده است و اکثر کاربران ما برای اولین بار موفق به خرید آنها شده اند و اظهار کردند هیچ کجای دیگر یافت نشده. اجناس فروشگاه سوغات کویر دارای تنوع بالاییست چون سازمان دهی به قفسه های این فروشگاه با ایده "سوغاتی می‌تواند به هرچیزی که از یک مکان دوردست به خانه کاربر وارد شود اتلاق شود و حال دلتان را خوب کند" حال سوغات می‌تواند خوراکی، صنایع دستی، خشکبار، تنقلات و شیرینی، چاشنی و ادویه، گیاهان دارویی و روغنهای طب سنتی یا حتی یک بسته کبریت خارجی کمیاب باشد .توجه داشته باشید اینجا فقط یک فروشگاه سوغات نیست اینجا یک سیاحت با حال و هوای کویریست.

امیدواریم در آینده ای نزدیک با تنوع بیشتر محصولاتمان و قابلیت در دسترس بودن کالاها ایجاد حس خوب تر از قبل در کاربرانمان نماییم.

ارزش های برند من چیست ؟

ما سعی کردیم همواره سفارشات مشتریان را در حداقل زمان آماده کنیم و سرعت در ارسال های پستی از اولویتهای برند سوغات کویراست.

فرایند آماده سازی بسته های پستی توسط عوامل فروشگاه انجام می‌پذیرد نه عوامل اداره پست و با بهترین و مطمئن ترین حالت به این امر رسیدگی می‌شود زیرا ما با حس اینکه بسته ها برای خویشاوندانمان ارسال می‌شود، فعالیت می‌کنیم. مشابه همین فرایند را در تولیدات خانگیمان الگو سازی کردیم و بسیاری از تولیداتمان را همسر و بچه خودم هم در منزل مصرف می‌کنند.

ضمانت عودت کالا، تنوع روش های ارسال، پشتیبانی تمام وقت، اطلاع رسانی از وضعیت سفارشات و در نهایت مشتری مداری و تعهد در فروش جزو سیاست های ماست.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

5 نظر
الهام اخلاصی ازاد
جمعه هجدهم خرداد ۰۳
پاسخ
()
()
الهام اخلاصی ازاد
خشخاش چرا نمي‌فروشيد من دوست دارم خودم حلواي خشخاش درست کنم
پاسخ مدیر سایت
سلام و احترام در اجناس سیستان و بلوچستان گیاهان دارویی اضاف خواهد شد حتما. در آن بخش بزودی سرچ بفرمایید. سپاس از پیشهاد خوبتون
پاسخ مدیر سایت
آدرس فروشگاه حضوری :
کرمان - بلوار آیت ا... صدوقی(جاده تهران) - بلوار ایثار(شهدای زغالسنگ) - ایثار27 - انتهای خیابان - خیابان یاقوت - حدفاصل یاقوت 5و7
کد پستی : 7617945644
تماس با پشتیبانی : 09158677221
WhatsApp: 09162786456
تلفن فروشگاه : 0343212305
instagramwhatsuptelegram
عرضه سوغات کمیاب و مرغوب سه استان کویری همجوار کرمان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان