menuordersearch
soghatkavir.com

5 روز ضمانت بازگشت مرسوله

لگوی سایت
جستجو
5 روز ضمانت بازگشت مرسوله
 
برای احترام به حقوق مشتریان و جلب اعتماد آنها امکان بازگشت کالا را برای آنها فراهم نموده ایم.
  • چنانچه سفارش خود را نهایی نموده اید و قبل از ارسال کالا توسط فروشگاه از خرید آن منصرف شده اید لطفا هرچه سریعتر(حداکثر 3 ساعت بعد از ثبت نهایی سفارش و واریز وجه) با واحد فروش و پشتیبانی فروشگاه تماس گرفته و سفارش خود را کنسل نموده و وجه پرداختی خود را پس بگیرید.
  • در صورت ارسال کالا برای شما و انصراف شما از خرید، لطفا در صورت بسته بندی داشتن سوغات بسته بندی آن را باز نفرمایید. این فروشگاه فقط کالاهایی که بصورت آک بند(شرکتی و دارای تاریخ مصرف و هلوگرام) بوده نه اجناس خرید فله و هیچگونه آسیبی در جعبه و بسته بندی آنها اعمال نشده اند را بدون چون و چرا بازپس میگیرد. لازم بذکر است هزینه ارسال کالا برای فروشگاه به عهده مشتری است و ارسال سوغات خوراکی حتما می‌بایست به سریع ترین روش پستی ارسال گردد. لطفا کالا را در صورت امکان درون یک جعبه دیگر گذاشته و ارسال نمایید. مشتری گرامی لطفا قبل از ارسال کالا با واحد فروش و پشتیبانی شرکت تماس گرفته و موضوع را با مسئولین مربوطه در میان بگذارید.
  • کالاهایی که در مرحله ارسال معیوب و آسیب دیده شده اند از بیمه حمل و نقل برخوردارند و مشتری می‌تواند کالا را به آدرس پستی فروشگاه برگرداند و فروشگاه تعهد می‌نماید کالای سالم را برای مشتری بفرستد. هزینه ارسال کالا به فروشگاه بر عهده فروشگاه است. لطفا رسید ارسال کالا را همراه به فاکتور کالا برای فروشگاه ارسال نمایید.
  • چنانچه کالای خریداری شده توسط شما مشتری محترم به هر دلیلی دیرتر از 5 روز عودت و به دفتر فروش برسد، این سایت هیچ مسئولیتی را در قبال هزینه های شما نخواهد پذیرفت.
  • نکته: دقت شود اگر در اجناس سفارش شده موردی شکستنی وجود دارد مانند ترشی ها، عرق ها و .. که دارای ظروف شیشه ای می‌باشند حتما در هنگام تحویل بسته مرسوله توسط خریدار محترم بازدید شوند و پس از اطمینان از صحت سلامت امضای تحویل ارائه گردد. درصورت معیوب بودن و شکسته بودن کالا صورتجلسه مربوطه در مقصد تنظیم تا مراتب پیگیری های بعدی ازمبدا انجام و خسارت وارده به خریدار ارائه شود. درصورت عدم تنظیم صورتجلسه مذکور هیچ مسوولیتی متوجه این سایت نخواهد بود.
هدف ما حفظ رضایت شماست.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
آدرس فروشگاه حضوری :
کرمان - بلوار آیت ا... صدوقی(جاده تهران) - بلوار ایثار(شهدای زغالسنگ) - ایثار27 - انتهای خیابان - خیابان یاقوت - حدفاصل یاقوت 5و7
کد پستی : 7617945644
تماس با پشتیبانی : 09158677221
WhatsApp: 09162786456
تلفن فروشگاه : 32123205 - 034instagramwhatsuptelegram
عرضه سوغات کمیاب و مرغوب سه استان کویری همجوار کرمان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان