menuordersearch
soghatkavir.com

5 روز ضمانت بازگشت سوغات خریداری شده توسط مشتریان

لگوی سایت
جستجو
5 روز ضمانت بازگشت مرسوله
 
برای احترام به حقوق مشتریان و جلب اعتماد آنها امکان بازگشت کالا را برای آنها فراهم نموده ایم.
  • چنانچه سفارش خود را نهایی نموده اید و قبل از ارسال کالا توسط فروشگاه از خرید آن منصرف شده اید لطفا هرچه سریعتر(حداکثر 3 ساعت بعد از ثبت نهایی سفارش و واریز وجه) با واحد فروش و پشتیبانی فروشگاه تماس گرفته و سفارش خود را کنسل نموده و وجه پرداختی خود را پس بگیرید.
  • در صورت ارسال کالا برای شما و انصراف شما از خرید ، لطفا در صورت بسته بندی داشتن سوغات بسته بندی آن را باز نفرمایید . این فروشگاه فقط کالاهایی که بصورت آک بند(شرکتی و دارای تاریخ مصرف و هلوگرام) بوده نه اجناس خرید فله و هیچگونه آسیبی در جعبه و بسته بندی آنها اعمال نشده اند را بدون چون و چرا بازپس میگیرد . لازم بذکر است هزینه ارسال کالا برای فروشگاه به عهده مشتری می باشد و ارسال سوغات خوراکی حتما می بایست به سریع ترین روش پستی ارسال گردد . لطفا کالا را در صورت امکان درون یک جعبه دیگر گذاشته و ارسال نمایید . مشتری گرامی لطفا قبل از ارسال کالا با واحد فروش و پشتیبانی شرکت تماس گرفته و موضوع را با مسئولین مربوطه در میان بگذارید.
  • کالاهایی که در مرحله ارسال معیوب و آسیب دیده شده اند از بیمه حمل و نقل برخوردارند و مشتری می تواند کالا را به آدرس پستی فروشگاه برگرداند و فروشگاه تعهد می نماید کالای سالم را برای مشتری بفرستد. هزینه ارسال کالا به فروشگاه بر عهده فروشگاه می باشد . لطفا رسید ارسال کالا را همراه به فاکتور کالا برای فروشگاه ارسال نمایید.
  • چنانچه کالای خریداری شده توسط شما مشتری محترم به هر دلیلی دیرتر از 5 روز عودت و به دفتر فروش برسد ، این سایت هیچ مسئولیتی را در قبال هزینه های شما نخواهد پذیرفت .
  • نکته: دقت شود اگر در اجناس سفارش شده موردی شکستنی وجود دارد مانند ترشی ها ، عرق ها و .. که دارای ظروف شیشه ای می باشند حتما در هنگام تحویل بسته مرسوله توسط خریدار محترم بازدید شوند و پس از اطمینان از صحت سلامت امضای تحویل ارائه گردد . درصورت معیوب بودن و شکسته بودن کالا صورتجلسه مربوطه در مقصد تنظیم تا مراتب پیگیری های بعدی ازمبدا انجام و خسارت وارده به خریدار ارائه شود. درصورت عدم تنظیم صورتجلسه مذکور هیچ مسوولیتی متوجه این سایت نخواهد بود .
هدف ما حفظ رضایت شماست .

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
درگاه اینترنتی زرین پالسوغات کویر آرامش و اعتماد را در خریدتان ارمغان می دهدسایت سوغات کویر دارنده نشان ملی ثبت(رسانه های دیجیتال) می باشد    با به پرداخت ملت مطمئن خرید کنید
دفتر مرکزی
کرمان - بلوار شهید صدوقی(جاده تهران) - شهرک مطهری - بلوار ایثار - ایثار27 - انتهای خیابان - خیابان یاقوت - حدفاصل یاقوت 5و7
کد پستی : 7617945644
تماس با پشتیبانی : 09158677221
Telegram: 09151601169
WhatsApp: 09162786456
تلفن دفتر فروش : 32123205 - 034instagramwhatsuptelegram
عرضه سوغات و صنایع دستی سه استان کویری همجوار کرمان ، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان
ایجاد شناخت گنجینه های کشف نشده کویر بشمار می آید .