menuordersearch
soghatkavir.com

ترشی زرشک فلفلی

لگوی سایت
پیشنهاد ما
ترشی زرشک فلفلی
تصاویر
بیشتر
ترشی زرشک فلفلی
(0)
(0)
ترشی زرشک سرکه ای فلفلی(400گرمی) - موجودی: 48
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
ترشی زرشک روغنی فلفلی(420گرمی)
ترشی زرشک سرکه ای فلفلی(400گرمی)
تعداد
+
_
عدد
قیمت کالا
40,000 تومان
معرفی اجمالی

یکی از محصولات مهم کشاورزی خراسان جنوبی زرشک هستش که گاها آنان در فروش محصول خود درمانده شده و شرایط استقبال بازار بخصوص در سال‌‌‌‌های اخیر لطمه زیادی به اقتصاد کشاورزان وارد کرد. بطوری که شاهد افت قیمت زرشک بودیم و حتی صادرات آن هم به دلیل وجود کرونا به اکثر کشور ها میسر نبود و این خود مزید بر علت شد تا داد وستد زرشک از شرایط آرمانی خود فاصله بگیرد.

بنابراین ما به فرآورده‌‌‌‌های زرشک روی آوردیم تا بتوانیم به عنوان بخش کوچکی در چرخه معاملات زرشک کشاورزان انجام وظیفه نموده و گره ای در حد وسع خود از مشکلات آنان برداریم.

همواره یکی از دغدغه‌‌‌‌های تولید کننده فروش محصولش است و امیدواریم با تولید این محصول خدمت مفیدی به چرخه تولیدی زرشک کشاورزان، البته رضایت و سلامت مصرف کننده عزیز کرده باشیم.

یکی از محاسن ترشی زرشک اینه که در تمام فصول سال موجوده. ترشی زرشک در فصل براشت با زرشک تازه و در سایر فصول با زرشک خشک هم قابل تولید است. فقط به حمایت شما مشتری گرامی از کسب و کار ما بستگی داره. مطمئنا در این راستا چه بسا که کلی کارگر و نیروی کاری خواهند توانست در چرخه تولیدش مشغول به کار شده و سفره ای پر برکت در این جهت گسترده گردد.

این محصول کاملا ارگانیک و با بهره گیری از موادی با طبع گرم سردی طبع زرشک را به طبعی معتدل برگردانده است. نتیجتا این ترشی می‌تواند مناسب هر نوع ذائقه و طبعی باشد.

از طرفی تلاش شد از زرشک با توجه به نقطه مشترک ترش مزه بودنش با انبه کال که سالیان دراز در پاکستان تولید ترشی از آن میشده، ترشی زرشک روغنی مشابه نمونه پاکستانی ترشی انبه دقیقا با ادویه‌‌‌‌های مشابه داخل روغن زیتون تهیه کنیم تا یک تولید داخلی جذاب و خوشمزه را جایگزین محصولات خارجی کرده باشیم. از اینرو ترشی زرشک روغنی رو برادر ترشی انبه پاکستانی تصور کنید و با حداقل یکبار خرید و مصرفش با طعم متفاوت و تندی بی مثالش مارو حمایت کنید.

ترکیبات

ترشی زرشک فلفلی سرکه ای :

زرشک - سرکه - سیر- سیاه دانه - نمک - فلفل

ترشی زرشک فلفلی روغنی:

زرشک - روغن زیتون- سیاه دانه - نمک - فلفل- ادویه جات پاکستانی و هندی

نحوه نگهداری

- درجای خشک و خنک نگهداری شود.

- جهت ماندگاری بیشتر از قاشق تمیز اختصاصی و عاری از چربی و غذا جهش تخلیه و مصرف ترشی استفاده شود.

- پس از هربار استفاده ترشی درب آن را محکم ببندید.

- برای نگهداری طولانی بهتر است ترشی را داخل ظرف شیشه ای تخلیه نمایید.

نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
درگاه اینترنتی زرین پالسوغات کویر آرامش و اعتماد را در خریدتان ارمغان می‌دهدسایت سوغات کویر دارنده نشان ملی ثبت(رسانه‌‌‌‌های دیجیتال) است    با به پرداخت ملت مطمئن خرید کنید
دفتر مرکزی
کرمان - بلوار آیت ا... صدوقی(جاده تهران) - شهرک مطهری - بلوار ایثار - ایثار27 - انت‌‌‌‌های خیابان - خیابان یاقوت - حدفاصل یاقوت 5و7
کد پستی : 7617945644
تماس با پشتیبانی : 09158677221 - 09151601169
WhatsApp: 09162786456
تلفن دفتر فروش : 32123205 - 034instagramwhatsuptelegram
عرضه سوغات و صنایع دستی سه استان کویری همجوار کرمان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان
ایجاد شناخت گنجینه‌‌‌‌های کشف نشده کویر بشمار می‌آید .