menuordersearch
soghatkavir.com

سوغات کویر دارای تنوع روش های ارسال سوغات است

لگوی سایت
جستجو
تنوع روش های ارسال

روش های ارسال کالا :

  • پست پیشتاز : این نوع ارسال برای سفارشهای خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش در محدوده شهر فروشگاه حداکثر 12 ساعت و در خارج از شهر فروشگاه حداکثر بین 1 تا 5 روز کاری است. (سریع ترین و مطمئن ترین روش ارسال پستی)
  • پست سفارشی : این نوع ارسال پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش در محدوده شهر فروشگاه حداکثر 72ساعت و در خارج از شهر فروشگاه بین 1تا 6روز کاری است.
  • باربری : در این نوع روش ارسال ، پرداخت هزینه مربوطه هنگام تحویل مرسوله صورت خواهد گرفت . سوغات برای شهرهای نزدیک حداکثر تا 48ساعت، شهرهای دور 72ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد.
  • پیک موتوری : بنا به درخواست مشتری در محدوده فقط شهرهای کرمان ، زاهدان و بیرجند ، برای سوغاتی که امکان حمل و ارسال توسط موتور برای آنها امکان پذیر است از پیک موتوری استفاده می شود. (به دلیل واقعی بودن قیمت اجناس این سایت و به حداقل رساندن بهای سوغات موجود در فروشگاهمان خدمات این نوع ارسال دارای هزینه تعیین شده و مجزایی می باشد).
  • نکته 1: با عنایت به وجود بعد مسافت بالای برخی شهرها و احتمال فساد برخی مواد غذایی از مشتریان محترم تقاضا می شود در انتخاب روش ارسال دقت لازم را بفرمایند . چنانچه اطلاعات خریدار از نحوه ارسال کامل نبوده و یا در انتخاب روش ارسال ترددی وجود دارد حتما قبل از تکمیل مراحل خرید با پشتیبانی سایت مشورت و متعاقبا خرید خود را انجام دهید . درغیر اینصورت مسولیت تغییر کیفیت مرسوله در هنگام تحویل با خریدار محترم می باشد .
  • نکته 2 : مشتریان محترم می بایست متناسب با وزن مرسوله روش ارسال را انتخاب نمایند تا هزینه ارسالشان بهینه گردد. مثلا بسته های سنگین معمولا ارسالشان با روش پستی به صرف مشتری نمی باشد. همینطور بسته های سبک با توجه به گران شدن بی منطق هزینه های انبار داری و کرایه باربری  ارسالشان با روش پس کرایه باربری به صرف نیستند. پس لطفا دقت کامل را در انتخاب روش های ارسال بکار گیرید.
  • با توجه به نیاز پیشگیری شیوع ویروس کرونا و اختلالات حاصله همچنین تقاضای مشتریان از کسب و کارهای اینترنتی بیلان کاری مراجع ارسال بار بیشتر از پیش بوده نتیجتا شاید در ارسال بارها تاخیرهایی حادث شود. در اینصورت از شما بزرگواران پوزش می طلبیم.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
درگاه اینترنتی زرین پالسوغات کویر آرامش و اعتماد را در خریدتان ارمغان می دهدسایت سوغات کویر دارنده نشان ملی ثبت(رسانه های دیجیتال) می باشد    با به پرداخت ملت مطمئن خرید کنید
دفتر مرکزی
کرمان - میدان ارگ - ابتدای خ شهید تجلی - سمت چپ - فروشگاه دوم
کد پستی : 7613985765
تماس با پشتیبانی : 09151601169 - 09162786456
تلفن دفتر فروش : 32269158 - 034instagramtelegram
عرضه سوغات و صنایع دستی سه استان کویری همجوار کرمان ، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان
ایجاد شناخت گنجینه های کشف نشده کویر بشمار می آید .